Toimintakausi 2017-2018 on seuran 65. toimintavuosi.

Seuran puheenjohtajia:
Esa Juuti (alk. 27.10.2014)
Ari Vaha (alk. 18.10.2010)
Anu Passinen
Kari Soljamo (alk. 22.10.2007)
Tapio Käär (alk. 24.10.2005)
Anu Passinen
Antti Takala
Arja Saloranta

Kunniajäsenet:
Arja Saloranta
Anu Passinen