top of page
texture-2613518_1920.jpg

Historia

Seura on rekisteröity yhdistysrekisteriin 26.1.1954. 

Seuran puheenjohtajia:

Esko Pajunen (alk. 23.10.2023)

Riitta Pajari (alk. 17.10.2022)

Esa Juuti (alk. 27.10.2014)

Ari Vaha (alk. 18.10.2010)

Anu Passinen

Kari Soljamo (alk. 22.10.2007)

Tapio Käär (alk. 24.10.2005)

Anu Passinen

Antti Takala

Arja Saloranta

Kunniajäsenet:

Arja Saloranta

Anu Passinen


 

bottom of page